Dbamy o Twoją prywatność
Dzięki plikom cookies i technologiom pokrewnym (np. piksele, SDK) oraz przetwarzaniu Twoich danych osobowych (między innymi unikalne identyfikatory, dane przeglądarki), możemy zapewnić, że dopasujemy do Ciebie wyświetlane treści.Wyrażając zgodę na przechowywanie informacji na urządzeniu końcowym lub dostęp do nich i przetwarzanie danych (w tym w obszarze profilowania, analiz rynkowych i statystycznych) sprawiasz, że łatwiej będzie odnaleźć Ci w Allegro dokładnie to, czego szukasz i potrzebujesz. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Allegro a w niektórych przypadkach nasi partnerzy (10 partnerów), w tym tzw. “Zaufani Partnerzy IAB Europe” (2 partnerów). Informacja o celach przetwarzania danych osobowych przez naszych partnerów znajduje się w ich politykach ochrony prywatności.
Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, badanie odbiorców i ulepszanie usług
. Zapewnienie bezpieczeństwa, zapobieganie oszustwom i naprawianie błędów
. Dostarczanie i prezentowanie reklam i treści. Zapisanie decyzji dotyczących prywatności oraz informowanie o nich. Dopasowanie i łączenie danych z innych źródeł. Łączenie różnych urządzeń. Identyfikacja urządzeń na podstawie informacji przesyłanych automatycznie.
Twoje dane personalne przetwarzamy również w celu ułatwiania korzystania z naszych stronCele przetwarzania szczegółowo opisane są w ustawieniach dostępnych pod przyciskiem: “ZMIENIAM ZGODY” i w Polityce plików cookies.Zgodę wyrażasz dobrowolnie i jest ważna 12 miesięcy. Możesz ją w każdym momencie wycofać lub ponowić w zakładce Ustawienia plików cookies na stronie głównej. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność uprzedniego przetwarzania.
- 38,99 zł
- Dezamigren 12,5 mg 6 tabletek ból głowy migrena lek APTEKA
- 48,48 zł z dostawą
- 22,99 zł
- Dezamigren 12,5 mg, 2 tabl migrena lek ból głowy
- 32,48 zł z dostawą
- 14,37 zł
- MANTI Extra lek na zgagę niestrawność ból 12 tabl
- 26,36 zł z dostawą
SOLPADEINE 12tabl mus BÓL KAC MIGRENA APTEKA (3612322177)
Sprzedający AptekaCenturia
poleca 100,00%
|
25
Opis
Solpadeine Tablets
tabletki musujące
12 szt
(1 tabletka): paracetamol 500 mg, fosforan kodeiny 8 mg, kofeina 30 mg, substancje pomocnicze: sorbitol proszek, sacharyna sodowa, wodorowęglan sodu, powidon, laurylosiarczan sodu, dimetykon, kwas cytrynowy bezwodny, węglan sodu bezwodny.
przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwkaszlowe.
bóle głowy, migrena, bolesne miesiączkowanie, bóle zębów, nerwobóle, bóle reumatyczne, ból gardła, objawy grypy i przeziębienia, gorączka.
dorośli i dzieci od 12 lat, 2 tabletki musujące rozpuścić w szklance wody, podawać 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby.
Nadwrażliwość na kodeinę, paracetamol, kofeine lub którykolwiek ze składników leku; choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby i nerek, niewydolność oddechowa, astma oskrzelowa, przyjmowanie inhibitorów monoaminooksydazy (IMAO) - leki stosowane w depresji i w okresie do 2 tygodni po ich odstawieniu. Nie podawać leku dzieciom poniżej 12 roku życia. Nie stosować leku w ciąży i podczas karmienia piersią. Nie stosować u pacjentów uzależnionych od opioidów.
reakcje alergiczne np. wysypka skórna. Mogą wystąpić zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, pieczenie w nadbrzuszu, nudności, wymioty, zapalenie trzustki, ponadto uszkodzenie wątroby, powiększenie wątroby, żółtaczka, po przedawkowaniu - zaburzenia czynności wątroby i nerek. Bardzo rzadko może wystąpić trombocytopenia, methemoglobinemia, agranulocytoza. Po zastosowaniu kodeiny może wystąpić uspokojenie, euforia, zaburzenia nastroju, zwężenie źrenic, zatrzymanie moczu, reakcje nadwrażliwości, zaparcia, nudności, wymioty, senność, zawroty głowy, skurcz oskrzeli, zahamowanie ośrodka oddechowego, ostry ból brzucha z cachami bólu charakterystycznego dla schorzeń dróg żółciowych lub trzustki.
Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku przyjmowania następujących leków: metoklopramidu, domperidonu, cholestyraminy, leków przeciwzakrzepowych w razie konieczności długotrwałego stosowania leku przeciwbólowego, leków nasennych, przeciwpadaczkowych, przeciwgruźliczych, inhibitorów MAO, estrogenów i progesteronu, soli litu, niestereoidowych leków przeciwzapalnych. Kodeina nasila hamujące działanie na ośrodek oddechowy innych opioidowych leków przeciwbólowych. Jednoczesne stosowanie z lekami cholinolitycznymi może spowodować niedrożność porażenną jelit.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.