szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot? zobacz więcej aktualnych ofert

Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM (9356307069)



Kup teraz: 17,62 zł

Nie było ofert kupna

Zakończona o 21:13 dnia 30.06.2020 r.

Kategoria: Patchcord
Lokalizacja: Wrocław


Zobacz aktualne oferty
aktualne przedmioty sprzedającego

Parametry

Stan
Nowy
Kod producenta
inny
Producent
inny
Długość kabla
0

oferta nr 9356307069


Opis

Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m

Producent: qoltec

Patchcord światłowodowy o długości 1 m. Zakończony z obu stron złączami LC.

podobne do ostatnio oglądanych na Allegro zobacz więcej aktualnych ofert