szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot? zobacz więcej aktualnych ofert

Patchcord światłowodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 5m (5558617377)



Kup teraz: 33,00 zł

Sprzedane przez "Kup teraz"

Zakończona o 12:26 dnia 02.08.2018 r.

Kategoria: Światłowody
Lokalizacja: Kościan


Zobacz aktualne oferty
aktualne przedmioty sprzedającego

Parametry

Stan
Nowy

oferta nr 5558617377


Opis

Przedmiotem aukcji jest:

IOSAT96180

Patchcord światłowodowy LWL ST-ST OM2 DUPLEX 5m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xST-2xST

Długość: 5m.

Cechy produktu:

- przeznaczony do stosowania w biurach, przemyśle, centrach komputerowych,

- wyposażony na obu końcach w złącza ST-duplex,

- każdy kabel posiada protokół testowy,

- bezhalogenowy płaszcz kabla zmnieszający palność,

- multimode duplex 50/125μ duplex.

Maksymalny zasięg transmisji:

100 Mbit: OM2/3/4 = 500m

1 Gbit: OM2 = 500m; OM3/OM4 = 1100m

10Gbit: OM2 = 82m; OM3 = 300m. OM4 = 550m

Dane techniczne:

- port 1 typ: złącze ST,

- port 2 typ: złącze ST,

- promień gięcia 56 mm

- ochrona kink: tak,

- średnica zewnętrzna włókna pokrywa 125 μ

- średnica włókna 50 μ-core

- jakość włókna wielomodowego OM2

- średnica zewnętrzna 2,8 mm

- temperatura pracy od / do (° C): -20 | +60

- wytrzymałość 1000 N

- długości fali 850 nm

- kolor: pomarańczowy

- materiał płaszcza zewnętrznego: poliuretan LSZH

podobne do ostatnio oglądanych na Allegro zobacz więcej aktualnych ofert