szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot? zobacz więcej aktualnych ofert

Patchcord 50/125 62,5/125 światłowód SC,LC,MTRJ,ST (4211666612)



Kup teraz: 8,00 zł

Sprzedane przez "Kup teraz"

Zakończona o 20:41 dnia 18.05.2014 r.

Kategoria: Patchcord
Lokalizacja: Tychy


Zobacz aktualne oferty
aktualne przedmioty sprzedającego

Parametry

Stan
Używany

oferta nr 4211666612


Opis

Witam

 

Do sprzedania posiadam Patchcord'y w idealnym stanie m.in. :

 

 

 


 

SC-ST


2m :

  1. 4szt. (62,5/125um)     8zł


3m :

  1. 27szt. (50/125um)      10zł

  2. 12szt. (62,5/125um)   10zł


5m :

  1. 48szt. (50/125um)      15zł

  2. 6szt. (62,5/125um)     15zł


10m :

  1. 8szt. (50/125um)        23zł

  2. 9szt. (62,5/125um)     23zł


15m :

  1. 10szt. (50/125um)      30zł    

  2. 5szt. (62,5/125um)     30zł


30m :

  1. 2szt. (50/125um)        40zł

  2. 4szt. (62,5/125um)     40zł


 


SC-SC

5m :

  1. 24szt. (50/125um)      15zł

  2. 6szt. (62,5/125um)     15zł


10m :

  1. 4szt. (50/125um)        23zł

  2. 15szt. (62,5/125um)   23zł


15m :

  1. 3szt. (50/125um)        30zł

  2. 12szt. (62,5/125um)   30zł


30m :

  1. 14szt. (62,5/125um)   40zł


 


ST-ST


2m :

  1. 16szt. (50/125um)      8zł


3m :

  1. 14szt. (50/125um)      10zł

  2. 5szt. (62,5/125um)     10zł


5m :

  1. 4szt. (50/125um)        15zł

  2. 16szt. (62,5/125um)   15zł


10m :

  1. 13szt. (50/125um)      23zł

  2. 8szt. (62,5/125um)     23zł


15m :

  1. 9szt. (50/125um)        30zł

  2. 17szt. (62,5/125um)   30zł


30m :

  1. 10szt. (50/125um)      40zł


 


ST-MTRJ


2m :

  1. 5szt. (50/125um)        8zł


3m :

  1. 29szt. (50/125um)      10zł

  2. 13szt. (62,5/125um)   10zł


5m :

  1. 38szt. (50/125um)      15zł


15m :

  1. 10szt. (50/125um)      30zł

  2. 10szt. (62,5/125um)   30zł



 


LC-MTRJ


5m :

  1. 5szt. (50/125um)        15zł


10m :

  1. 11szt. (50/125um)      23zł


 


SC-MTRJ


10m :

  1. 11szt. (50/125um)      23zł


20m :

  1. 3szt. (50/125um)        35zł

    SC-MTRJ


10m :

  1. 1szt. (50/125um)        23zł


15m :

  1. 5szt. (50/125um)        30zł


  


LC-LC

 

10m :

    a. 3szt. (50/125um)        23zł

 
LC-ST

 

5m :

  1. 2szt. (50/125um)        15zł

 

10m :

  1. 9szt. (50/125um)        23zł

 

20m :

  1. 10szt. (50/125um)      35zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kontakt: 513418052

e-mail: bard90@interia.pl

podobne do ostatnio oglądanych na Allegro zobacz więcej aktualnych ofert