Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dp (8738453960)



Kup teraz: 22,16 zł

Nie było ofert kupna

Zakończona o 22:55 dnia 31.12.2019 r.

Kategoria: Pozostałe
Lokalizacja: Lubawa


Zobacz aktualne oferty
aktualne przedmioty sprzedającego

Parametry

Stan
Nowy
Waga (z opakowaniem)
0.05

oferta nr 8738453960


Opis

                                                 Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m

DK-2533-03

                                                             

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 3m

Rodzaj kabla Kabel Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód Długość przewodu 3 m Złącza #1 Światłowód LC Złącza #2 Światłowód LC Kolor Pomarańczowy Rodzaj światłowodu Multi-mode Transmisja (kable) Duplex Wymiary

- Średnica włókna: 50/125µ

- Średnica kabla 3mm

 

- Klasa włókna: OM2 - Powłoka: LSOH - Złącze z ceramiczną ferulą - Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów - Typ kabla: I-VH 2G50/125µ

podobne do ostatnio oglądanych na Allegro zobacz więcej aktualnych ofert