PARACETAMOL HASCO 500 mg, CZOPKI 10 sztuk (7696489052)



Nie było ofert kupna

Zakończona o 18:56 dnia 11.02.2019 r.

Kategoria: Przeciwbólowe
Lokalizacja: Wałbrzych


Zobacz aktualne oferty
aktualne przedmioty sprzedającego

Parametry

oferta nr 7696489052


Opis

Paracetamol jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, który nie drażni i nie powoduje uszkodzenia śluzówki żołądka. Czas działanie przeciwbólowego wynosi 4-6 godzin, a przeciwgorączkowego 6-8 godzin.

PARACETAMOL HASCO czopki Wskazania: Gorączka (w przebiegu przeziębienia, grypy, chorób zakaźnych wieku dziecięcego, po szczepieniach), leczenie bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, także migrenowe, ból zębów, ból związany z ząbkowaniem, ból gardła, ból ucha, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle kręgosłupa, nerwobóle, bóle miesiączkowe, bóle po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych).

PARACETAMOL HASCO czopki Skład: 1 czopek zawiera: Paracetamol 500mg.

PARACETAMOL HASCO czopki Sposób użycia: Dzieci od 11 roku życia i dorośli- dawka jednorazowa 500mg. Maksymalna dawka dobowa w przypadku leczenia krótkotrwałego wynosi 4,0g, a długotrwałego 2,6g. Nie stosować dłużej niż 10dni.

PARACETAMOL HASCO czopki Przeciwwskazania: Jeśli występuje nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, niewydolność nerek.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.