Dbamy o Twoją prywatność
Dzięki plikom cookies i technologiom pokrewnym (np. piksele, SDK) oraz przetwarzaniu Twoich danych osobowych (między innymi unikalne identyfikatory, dane przeglądarki), możemy zapewnić, że dopasujemy do Ciebie wyświetlane treści.Wyrażając zgodę na przechowywanie informacji na urządzeniu końcowym lub dostęp do nich i przetwarzanie danych (w tym w obszarze profilowania, analiz rynkowych i statystycznych) sprawiasz, że łatwiej będzie odnaleźć Ci w Allegro dokładnie to, czego szukasz i potrzebujesz. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Allegro a w niektórych przypadkach nasi partnerzy (10 partnerów), w tym tzw. “Zaufani Partnerzy IAB Europe” (2 partnerów). Informacja o celach przetwarzania danych osobowych przez naszych partnerów znajduje się w ich politykach ochrony prywatności.
Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, badanie odbiorców i ulepszanie usług
. Zapewnienie bezpieczeństwa, zapobieganie oszustwom i naprawianie błędów
. Dostarczanie i prezentowanie reklam i treści. Zapisanie decyzji dotyczących prywatności oraz informowanie o nich. Dopasowanie i łączenie danych z innych źródeł. Łączenie różnych urządzeń. Identyfikacja urządzeń na podstawie informacji przesyłanych automatycznie.
Twoje dane personalne przetwarzamy również w celu ułatwiania korzystania z naszych stronCele przetwarzania szczegółowo opisane są w ustawieniach dostępnych pod przyciskiem: “ZMIENIAM ZGODY” i w Polityce plików cookies.Zgodę wyrażasz dobrowolnie i jest ważna 12 miesięcy. Możesz ją w każdym momencie wycofać lub ponowić w zakładce Ustawienia plików cookies na stronie głównej. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność uprzedniego przetwarzania.
- 16,81 zł
- Ibuprom Max Rapid, 12 tabletek
- 29,80 zł z dostawą
- 11,74 zł
- Ibuprom RR MAX, 12 tabletek
- 21,71 zł z dostawą
- 22,02 zł
- IBUPROM MAX RAPID, 24 tabl.
- 31,62 zł z dostawą
Opis
(przelew) - 6,50zł do 2 szt.
paczka biznesowa (przelew)
12,5zł do 20 szt.
paczka biznesowa (pobranie)
16zł do 20 szt.
KURIER K-EX
paczka kurierska (przelew)
16zł do 20 szt.
paczka kurierska (pobranie)
20zł do 20 szt
IBUM ZATOKI X 20 TABL.
Ibuprom Zatoki to lek zwalczający objawy i przyczyny bólów zatok. Ibuprom Zatoki likwiduje obrzęk błony śluzowej nosa przez co zmniejsza ilość wydzieliny powstającej podczas zapalenia zatok. Udrażnia nos oraz zatoki przynosowe, ułatwia oddychanie oraz skutecznie zwalcza bóle zatok, bez względu na to czy przyczyną niedrożności zatok i bólów zatok jest przeziębienie, grypa, zmiana pogody, zmiana ciśnienia, alergia czy przewianie. Ibuprom Zatoki to połączenie sprawdzonego silnego środka przeciwbólowego o dodatkowym działaniu przeciwzapalnym Ibupromu (200 mg ibuprofenu) oraz środka zmniejszającego obrzęk i udrażniającego ujścia zatok, czyli bezpośrednio działającego na przyczynę bólów zatok - zatkane zatoki (30 mg chlorowodorku pseudoefedryny)
Postać:
tabl.powl.
Dawka:
0.2g+0.03g
Opakowanie:
12 tabl.(blist.)
Skład:
1 tabletka powlekana zawiera: ibuprofen 200 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg.
Działanie:
Likwiduje obrzęk błony śluzowej nosa przez co zmniejsza ilość wydzieliny powstającej podczas zapalenia zatok. Udrażnia nos oraz zatoki przynosowe, ułatwia oddychanie oraz skutecznie zwalcza bóle zatok, bez względu na to czy przyczyną niedrożności zatok i bólów zatok jest przeziębienie, grypa, zmiana pogody, zmiana ciśnienia, alergia czy przewianie.
Zastosowanie:
Leczenie doraźne objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: bóle głowy, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka, ból gardła, bóle mięśni.
Dawkowanie/Sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1-2 tabletka co 4 do 6 godzin (nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek w ciągu doby).
Producent:
Us Pharmacia
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.