OPIS
Zarówno przeziębienie jak i grypa charakteryzują się występowaniem wielu objawów jednocześnie. Gorączce często towarzyszą bóle głowy, gardła, męczący katar i kaszel, dlatego warto wybrać nowoczesny, wieloskładnikowy lek, który szybko i skutecznie zwalcza wszystkie dolegliwości.
Wybierając jeden lek wieloskładnikowy zamiast kilku tabletek na poszczególne objawy, mamy pewność, że jego składniki nie wchodzą ze sobą w interakcje i aplikujemy je we właściwej dawce. Gripex to lider w kompleksowym leczeniu przeziębienia i grypy, a jego warianty dostosowane są do indywidualnych potrzeb.
Gripex MAX – maksymalna siła w walce z silnym przeziębieniem i grypą.
Gripex MAX to nowoczesny lek, który szybko i skutecznie zwalcza wszystkie nawet najbardziej nasilone objawy przeziębienia i grypy, ponieważ zawiera trzy specjalnie dobrane składniki w maksymalnie zwiększonych dawkach:
składnik zwalczający uciążliwy kaszel suchy (Dekstrometorfan) hamuje odruch kaszlowy,
składnik zwalczający katar (Pseudoefedryna) usuwa katar, udrażnia nos i zatoki, ułatwia oddychanie,
składnik zwalczający gorączkę i bóle gardła, głowy, mięśni (Paracetamol).
Jakie składniki zawiera Gripex MAX?
Zawiera: Paracetamol 500mg, Pseudoefedryna 30mg, Dekstrometorfan 15mg