FILTR POWIETRZA PIPERCROSS SAAB 9-5 9 5 95 (YS3E) (6574233092)



Kup teraz: 103,99 zł

Sprzedane przez "Kup teraz"

Zakończona o 12:49 dnia 06.11.2016 r.

Kategoria: Filtry powietrza
Lokalizacja: Kraków


Zobacz aktualne oferty
aktualne przedmioty sprzedającego

Parametry

Stan
Nowy
Producent części
Pipercross

oferta nr 6574233092


Opis

O nas:

Firma Uni-System powstała w roku 2006.
Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących swój czas i pieniądze.

Oferujemy kompleksowe dostawy w dziedzinach:

  • Części samochodowe
  • Technika grzewcza
  • Technika chłodnicza
  • Świadectwa energetyczne
  • Multimedialne punkty informacyjne

Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od polskich dystrybutorów i są objęte gwarancją producenta

Kontakt

Uni-System
os. Witkowice Nowe 27
31-234 Kraków
e-mail: sklep@unisystem.com.pl

tel. 512 936 111
(pn.- pt. godz. 9-17)

Wysyłka towarów

Towar zwykle wysyłamy w dniu zamówienia Wysyłkę towarów realizujemy kurierem UPS lub Pocztę Polską.

Odbiór osobisty

Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub emailowym

Płatności

  • wpłata na konto bankowe numer konta:
    56 2490 0005 0000 4500 6312 7649
  • Przesyłka za pobraniem
  • Płatność gotówką

Filtr powietrza Pipercross PX1477




Sportowy filtr powietrza Pipercross :
- Zastępuje zwykły filtr powietrza bez zbędnych przeróbek
- 30% więcej przepływu powietrza w porównaniu ze zwykłym filtrem
- Łatwiejsze czyszczenie od produktów konkurencji
- Mniejsze zużycie paliwa, większa moc i moment obrotowy

Dane techniczne
Rodzaj filtraWkład filtra
Długość [mm]176
Szerokość [mm]139
Średnica wewnętrzna [mm]95


Jeżeli nie jesteś pewny czy ta część pasuje do Twojego samochodu kliknij tutaj i sprawdź na stronie producenta


Zastosowania:



Pojazdy
Marka Model Silnik Produkowany od Produkowany do Moc kW Moc KM Pojemość Rodzaj nadwozia
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 2000-07 - 136 185 1985 sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t 1997-09 - 110 150 1985 sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.2 TiD 2002-03 - 88 120 2171 sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t 1997-09 - 125 170 2290 sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t 2001-01 - 136 185 2290 sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 1999-10 2001-09 169 230 2290 sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 2001-09 - 184 250 2290 sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 2003-07 - 162 220 2290 sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 2005-11 - 191 260 2290 sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 TiD 2001-07 - 130 177 2958 sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t 1998-01 - 147 200 2962 sedan
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.0 2000-07 2001-07 136 185 1985 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.0 t 1998-10 - 110 150 1985 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.0 t 1998-10 - 141 192 1985 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.2 TiD 2002-03 - 88 120 2171 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.3 t 1998-10 - 125 170 2290 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.3 t 2001-01 - 136 185 2290 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.3 t BioPower 2006-11 - 154 210 2290 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.3 Turbo 1999-10 2001-09 169 230 2290 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.3 Turbo 2001-09 - 184 250 2290 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.3 Turbo 2003-07 - 162 220 2290 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 2.3 Turbo 2006-01 - 191 260 2290 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 3.0 TiD 2001-07 - 130 177 2958 kombi
SAAB 9-5 kombi (YS3E) 3.0 V6t 1998-10 - 147 200 2962 kombi


Zamienniki:

78571879
SAAB4572517
SAAB5173166
SAAB4572491
SAAB4572509
SAAB5461959
SAAB55560911
BOSCH1457433559
CHAMPIONV471
FILTRONAR366/2
FRAMCA5994
GUD FILTERSAG1028
HENGST FILTERE460L
MANN-FILTERC18143
MANN-FILTERC181462
MANN-FILTERC181461
PURFLUXA378
PUROLATORA17908
TEHO2627
UFI2735400
KnechtLX986

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na innych aukcjach



W swojej ofercie posiadamy pełen asortyment części samochodowych.


UniSystem 2009 Zobacz inne nasze aukcje
[DANE_EU]3SXW6XmrFkyY3/xEhntxsm4Fc/q0YNxm0OZj6gwFg7YZGwKpYEwS/ugd9Y2dGCFqQVnBiLd2s/0ihNhk2Bcr/1Tqzv6hRPyaM7GEmE8s8KE=[/DANE_EU]

podobne do ostatnio oglądanych na Allegro zobacz więcej aktualnych ofert