szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot? zobacz więcej aktualnych ofert

BOSCH PODKŁADKI POD WTRYSKI MAZDA 3 6 MPV 2.0 DI (2760421825)



4,99 zł

Zakończona o 16:13 dnia 01.12.2012 r.

Kategoria Wtryskiwacze
Lokalizacja Biskupiec


Zobacz aktualne oferty
aktualne przedmioty sprzedającego

Parametry

Stan
Nowy

oferta nr 2760421825


Opis

OPIS PRODUKTU

 

!!! NAJTAŃSZA OFERTA NA ALLEGRO !!!

PRZEDMIOTEM AUKCJI SĄ:

NOWE

PIERŚCIENIE USZCZELNIAJĄCE WTRYSKIWACZA CR

BOSCH

F 00V C17 504


 

 

SPECYFIKACJA:

System paliwowy: COMMON RAIL (CR)

Pierścienie uszczelniające gniazda wtryskiwaczy.

 

 

 

 

ProducentKod OE
BMW 13 53 7 785 722
CITROËN 1981 95
DAF 1851188
FIAT 46518716
FIAT 55221016
FIAT 71769143
FIAT 9456154380
FIAT 9467602680
FORD 1230952
FORD 1432205
FORD 3M5Q9 E568 CA
MAZDA RF2A-13-H51A
MAZDA RF2A-13-H51B
OPEL 55565375
OPEL 5821761
OPEL 93178683
PEUGEOT 1981 95
RENAULT 82 00 895 280
VM 45 06 2025F
VOLVO 30777404
VW WHT 000 189

 

 

 

 

ZASTOSOWANIE:

 

 

MAZDA


3 (BL) 2009.06 -

2.2 MZR-CD 150KM
2.2 MZR-CD 185KM

 

3 sedan (BL) 2009.06 -

2.2 MZR-CD 150KM
2.2 MZR-CD 185KM

 

323 F VI (BJ) 1998.09 – 2004.05

2.0 TD 90KM
2.0 TD 101KM

 

323 S VI (BJ) 1998.09 – 2002.10

2.0 TD 90KM
2.0 DiTD 101KM

 

5 (CR19) 2005.03 -

2.0 CD 110KM
2.0 CD 143KM

 

6 (GH) 2007.08 -

2.2 MZR-CD 125KM
2.2 D 129KM
2.0 MZR-CD 140KM
2.2 MZR-CD 163KM
2.2 D 180KM
2.2 MZR-CD 185KM

 

6 hatchback (GH) 2007.08 -

2.0 MZR-CD 140KM
2.2 MZR-CD 125KM
2.2 D 129KM
2.2 MZR-CD 163KM
2.2 MZR-CD 180KM
2.2 MZR-CD 185KM

 

6 kombi (GH) 2008.02 -

2.0 MZR-CD 140KM
2.2 MZR-CD 125KM
2.2 D 129KM
2.2 MRZ-CD 180KM
2.2 MZR-CD 163KM
2.2 MZR-CD 185KM

 

626 V (GF) 1998.04 – 2002.10

2.0 DITD 90KM
2.0 Turbo DI 101KM
2.0 TD 110KM

 

626 V Hatchback (GF) 1998.04 – 2002.10

2.0 DITD 90KM
2.0 Turbo DI 101KM
2.0 TD 110KM

 

626 V Station Wagon (GW) 1998.04 – 2002.10

2.0 DITD 90KM
2.0 Turbo DI 101KM
2.0 TD 110KM

 

CX-7 (ER) 2009.09 -

2.2 MZR-CD AWD 163KM
2.2 MZR-CD 173KM
2.2 MZR-CD AWD 185KM

 

MPV II (LW) 2002.07 -

2.0 DI 136KM

 

PREMACY (CP) 1999.10 -

2.0 TD 90KM
2.0 TD 101KM

 

 

 

 

UWAGA:

DATA W ZASTOSOWANIU OZNACZA LATA PRODUKCJI DANEGO MODELU AUTA, A NIE LATA ZASTOSOWANIA CZĘŚCI. PRODUCENCI W TYCH SAMYCH LATACH MOGLI STOSOWAĆ RÓŻNE CZĘŚCI. JEŻELI NIE JESTEŚ PEWIEN WYŚLIJ DO NAS E-MAIL Z ZAPYTANIEM ( PODAJĄC: MODEL, ROK, SILNIK, MOC, KOD SILNIKA ) SPRAWDZIMY, CZY CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO MODELU SAMOCHODU.

 

Przed dokonaniem zakupu, proszę o informację z dokładnymi danymi auta (model, rok, moc).


POTRZEBUJESZ PIERŚCIENI USZCZELNIAJĄCYCH WTRYSKIWACZY DO SWOJEGO AUTA ?

!!! NAPISZ LUB ZADZWOŃ !!!

 
35752142
724 037 924
marselius.pl@gmail.com
marselius.pl

50 1020 5558 1111 1846 1480 0077

List ekonomiczny 3 zł.

List priorytetowy 4 zł.

Polecony ekonomiczny 5 zł.

Polecony priorytetowy 6 zł.

20 zł.

27 zł. (pobranie)

20 zł.

27 zł. (pobranie)

PRZED DOKONANIEM ZAKUPU KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ ZE STRONĄ "O MNIE".