Adapter SC Duplex MM OM3 montaż na wcisk AQUA 12 s (5366627931)



Kup teraz: 20,00 zł

Nie było ofert kupna

Zakończona o 22:56 dnia 30.11.2019 r.

Kategoria: Światłowody
Lokalizacja: Warszawa


Zobacz aktualne oferty
aktualne przedmioty sprzedającego

Parametry

Stan
Nowy

oferta nr 5366627931


Opis

Adapter SC Duplex MM OM3 montaż na wcisk AQUA 12 szt

Specyfikacja

  • Port B: Złącze SC
  • Złącze: Złącze SC
  • Zworka typu: Duplex
  • Komponent światłowodowych: Sprzęgło światłowodowe
  • Kolor: Turkusowe

podobne do ostatnio oglądanych na Allegro zobacz więcej aktualnych ofert