aktualne oferty




Pilot zamienny SD3 TM3603 do TELESTAR / ELEMIS

(3510965651)

Zakończenie: 2013-09-28

Lokalizacja: POZNAŃ

Kategoria: Zamienniki

Atrybuty:

Stan: Nowy; Przeznaczenie: TV

Cena: 9,99 zł
oferta nr 3510965651 | Zgłoś naruszenie zasad



szablon

 
 

 

PILOT zamienny 
pasuje do:

TECHNISAT 00003748
TECHNISAT 103TS101
ANSONIC 14A2-P
PROLUX 14PR-102
ELEMIS 1855TN
ELEMIS 1955TN
RFT 2531030000200
RFT 2538000000100
MATSUI 25N03
TECHNICA 2842T
ELEMIS 3070TMZ
ELEMIS 3855T
TELESTAR 3870TN
ELEMIS 3870TN
ELEMIS 3955T
TELESTAR 4063T
ELEMIS 5355T
ELEMIS 5470
RAINFORD 5515T
ELEMIS 5837T
ELEMIS 5855TN
ELEMIS 5870
ELEMIS 5955NT NOVA
ELEMIS 5955TN
CINEX 631020001131
CINEX 631020001251
CINEX 631020001401
TELEVIEW 631020001831
SANYO 631020038021
CINEX 631020038081
CINEX 631020038021
ELEMIS 6855

 



NAJWYŻSZA JAKOŚĆ !


2 LATA GWARANCJI !

--------------------------------------------------------------

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ U NAS:

3 x NA TAK ! ! !

1 - Do każdego zakupu wystawiamy paragon

lub fakturę dla firm!

 
2 - Nie zamawiamy towaru który u nas kupisz,

my już go mamy!

 
3 - Każdy towar posiada gwarancję!

 

--------------------------------------------------------------

 

 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Wszelkie pytanie dotyczące zakupów proszę kierować na podany wyżej adres e-mail


Do każdego zakupu wystawiam paragon

lub fakturę VAT dla firm

 

 

 

Remote@World.pl

 

Poczta Polska oraz Kurier UPS

 

 

Bank; MultiBank


 

 

 

18 1140 2017 0000 4102 1059 3939

 

 

 

oferta nr 3510965651 | Zgłoś naruszenie zasad



podobne z archiwum