aktualne oferty




No.1 MOTIP Lakier do samochodu zaprawka 12ml FARBA

(3547252869)

Zakończenie: 2013-10-13

Lokalizacja: Białystok

Kategoria: Lakiery

Cena: 15,50 zł
oferta nr 3547252869 | Zgłoś naruszenie zasad





PROMOCJE

AUTOKOSMETYKA
mycie karoserii
- mycie szyb i lusterek
- mycie i konserwacja felg, opon
- czyszczenie tworzyw sztucznych, kokpitu
- czyszczenie tapicerki
- konserwacja i czyszczenie dachów kabrio
- usuwanie rys, regeneracja lakieru
- usuwanie rys z szyb
- woski (ochrona lakieru)
- produkty zimowe
- odświeżacze i zapachy
- inne

AUTOMECHANIKA
- aerozole techniczne
- odrdzewiacze, penetratory i inne
- preparaty antykorozyjne
- do benzyny, LPG
- do diesla
- do chłodnic
- do klimatyzacji, nawiewów
- do silnika
- do tłumików i wydechów
- kleje i uszczelniacze
- oleje i płyny eksploatacyjne
- konserwacja podwozia
- maty wygłuszające
- inne

LAKIERNICTWO
- lakiery samochodowe
- szpachle i wypełniacze
- lakiery, podkłady i utwardzacze
- rozpuszczalniki
- narzędzia i materiały ścierne
- inne

LAKIERY I FARBY DEKORACYJNE

NARZĘDZIA I WYPOSAŻENIE WARSZTATÓW

CZĘŚCI I AKCESORIA SAMOCHODOWE


Witamy na naszej aukcji !
 
 
MoTip Dupli Polska Sp. z o.o. jest firmą wchodzącą w skład holenderskiego koncernu MoTip Dupli GROUP B.V.- producenta farb i lakierów w aerozolu, lakierów specjalistycznych, sprayów technicznych, środków do konserwacji pojazdów oraz kosmetyków samochodowych. 
 
 
Przedmiotem aukcji jest:
Lakier zaprawka 12 ml w wybranym kolorze


Kod towaru: 00001 ##031

KAŻDY SPRZEDAWANY PRZEZ NAS TOWAR JEST FABRYCZNIE NOWY !!!

 


PRZED ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT W SPRAWIE SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI KOLORU !!! 

 

Wysokiej jakości lakier samochodowy do napraw bazujący na oryginalnych farbach pojazdu. Znajduje zastosowanie podczas upiększania i naprawy części samochodowych.

Dzięki wbudowanemu pędzelkowi w nakrętce łatwo i wygodnie można nanieść cienką warstwę lakieru, która idealnie pokryje:

  • małe i większe rysy

  • odpryski lakieru

  • ranty drzwi

  • zadrapania przy zamku i klamce

Cechy produktu:

  • jednoskładnikowa szybkoschnąca farba akrylowa do napraw lakieru

  • bardzo dobra odporność na działanie wody i czynników zewnętrznych
  • ścisły i dokładny dobór koloru wg oznaczeń producentów samochodów


Zastosowania:

  • farba samochodowa

  • motocykle

  • skutery i rowery

  • metal

  • drewno

  • różne rodzaje tworzyw sztucznych w połączeniu z podkładem do powierzchni z tworzyw sztucznych

Pojemność 12 ml


SPRAWDŹ NA COLOUR INFO NUMER KOLORU MOTIP !!!

 

Za pomocą Colour Info łatwo można znaleźć pasujący odcień farby. Trzeba podać markę pojazdu i numer koloru wg producenta.

kliknij >>> Colour Info <<< kliknij

Informacja: jeżeli przy podanym numerze Motipa znajduje się * (gwiazdka) oznacza to, że trzeba na lakier bazowy nanieść lakier bezbarwny.

ACURA 15
AIXAM 2
ALFA ROMEO 5,7,8,14,17,18,19
AMERICAN MOTORCORP 10,11,15
ASTON MARTIN 7,12
AUDI 14,17,18,19
AWD 11
BLMC 2,3,4,5,7,10,15,17
BMW 3,4,7,8
CHRYSLER 2,4,5,7,8,9,10
CITROEN 2,3,4,7,8,10
DACIA 7,10,19
DEAWOO 2
DAF 7,10,12
DAIHATSU 1,2,7,10,20,22
DE TOMASO 15,18
FERRARI 2,5,8,14,18,19
FIAT 2,3,4,5,10,14,18,19
FORD AMERICA 15
FORD EUROPA 2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
FSO 4,7,10
GAZ(VOLGA) 18
GENERAL MOTORS 2,7,10,12,16,18,19,20,21
HONDA 3,10,15,18,22
HYUNDAI 2,7,10,13,15
INFINITI 7,10
INNOCENTI 8,10,13,18,19,22
ISUZU 2,7,10,13,15
IVECO 5
JAGUAR 2,4,5,12,13,15,22
KIA 10,15
LADA 4,5,8,17,18,19
LAMBORGHINI 18
LANCIA-AUTOBIANCHI 2,4,5,7,10,12,18
LAND ROVER 2,3,7,10,15,17
LEXUS 3,7,10,15
LOTUS 3,8,9,10
MASERATI 2,5,18          
MAZDA 2,3,4,5,7,10,15
MERCEDES BENZ 2,3,8,10,12,15
MITSUBISHI 2,3,4,5,7,8,10,15
MOSKVITCH (SCALDIA) 14,18
NISSAN 2,4,5,7,8,10,15
OPEL 2,3,4,7,8,10
OTOSAN (FORD) 2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
OYAK (RENAULT) 3,4,5,7,8,10,15,19
PEUGEOT 2,3,4,7,8,10
PORSCHE 2,5,7,8,10,12,14,15
PROTON 2,7,10
RENAULT 3,4,5,7,8,10,15,19
ROLLS ROYCE 3,5,8
ROVER 2,3,5,7,10,12,15,18,22
SAAB 3,4,8,10,15,16,17,20
SATURN CORPORATION 19
SEAT 3,8,10,17,18
SKODA 8,10,17
SSANGYONG 12,15
SUBARU/FUJI 1,2,3,7,8,10,11,15
SUZUKI 7,10,11,17,20,23,24
TALBOT 2,3,4,7,8,9,10,21
TOFA (FIAT) 2,3,4,5,10,14,18,19
TOYOTA 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TOYOTA PORTUGAL 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TRABANT 7
TRIUMPH 3,4,8,11,12,15
UMM (MOVAUTO) 4
VAUXHALL 1,2,4,5,8,9,10
VENTURI 3,8
VOLKSWAGEN 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLKSWAGEN BRAZIL 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLVO 2,3,7,8,10,11,12,15
YUGO/ZASTAVA 2,3,4,5,14,18

Możesz także sprawdzić kolor na palecie barw (kliknij na obrazek) !!!

 

 

 

 

 


KOSZTY WYSYŁKI POCZTĄ JAK I KURIEREM
PODANE SĄ W ZAKŁADCE "WYSYŁKA"

 KUPUJĄC NA NASZYCH AUKCJACH AKCEPTUJESZ  REGULAMIN SKLEPU 

 





oferta nr 3547252869 | Zgłoś naruszenie zasad



oferty dla Ciebie