aktualne oferty




BOSCH PODKŁADKI POD WTRYSKI MAZDA 3 6 MPV 2.0 DI

(3442159478)

Zakończenie: 2013-08-31

Lokalizacja: Biskupiec

Kategoria: Wtryskiwacze

Atrybuty:

Stan: Nowy

Cena: 4,99 zł
oferta nr 3442159478 | Zgłoś naruszenie zasad



OPIS PRODUKTU

 

!!! NAJTAŃSZA OFERTA NA ALLEGRO !!!

PRZEDMIOTEM AUKCJI SĄ:

NOWE

PIERŚCIENIE USZCZELNIAJĄCE WTRYSKIWACZA CR

BOSCH

F 00V C17 504


 

 

SPECYFIKACJA:

System paliwowy: COMMON RAIL (CR)

Pierścienie uszczelniające gniazda wtryskiwaczy.

 

 

 

 

Producent Kod OE
BMW 13 53 7 785 722
CITROËN 1981 95
DAF 1851188
FIAT 46518716
FIAT 55221016
FIAT 71769143
FIAT 9456154380
FIAT 9467602680
FORD 1230952
FORD 1432205
FORD 3M5Q9 E568 CA
MAZDA RF2A-13-H51A
MAZDA RF2A-13-H51B
OPEL 55565375
OPEL 5821761
OPEL 93178683
PEUGEOT 1981 95
RENAULT 82 00 895 280
VM 45 06 2025F
VOLVO 30777404
VW WHT 000 189

 

 

 

 

ZASTOSOWANIE:

 

 

MAZDA



3 (BL) 2009.06 -

2.2 MZR-CD 150KM
2.2 MZR-CD 185KM


 

3 sedan (BL) 2009.06 -

2.2 MZR-CD 150KM
2.2 MZR-CD 185KM


 

323 F VI (BJ) 1998.09 – 2004.05

2.0 TD 90KM
2.0 TD 101KM


 

323 S VI (BJ) 1998.09 – 2002.10

2.0 TD 90KM
2.0 DiTD 101KM


 

5 (CR19) 2005.03 -

2.0 CD 110KM
2.0 CD 143KM


 

6 (GH) 2007.08 -

2.2 MZR-CD 125KM
2.2 D 129KM
2.0 MZR-CD 140KM
2.2 MZR-CD 163KM
2.2 D 180KM
2.2 MZR-CD 185KM


 

6 hatchback (GH) 2007.08 -

2.0 MZR-CD 140KM
2.2 MZR-CD 125KM
2.2 D 129KM
2.2 MZR-CD 163KM
2.2 MZR-CD 180KM
2.2 MZR-CD 185KM


 

6 kombi (GH) 2008.02 -

2.0 MZR-CD 140KM
2.2 MZR-CD 125KM
2.2 D 129KM
2.2 MRZ-CD 180KM
2.2 MZR-CD 163KM
2.2 MZR-CD 185KM


 

626 V (GF) 1998.04 – 2002.10

2.0 DITD 90KM
2.0 Turbo DI 101KM
2.0 TD 110KM


 

626 V Hatchback (GF) 1998.04 – 2002.10

2.0 DITD 90KM
2.0 Turbo DI 101KM
2.0 TD 110KM


 

626 V Station Wagon (GW) 1998.04 – 2002.10

2.0 DITD 90KM
2.0 Turbo DI 101KM
2.0 TD 110KM


 

CX-7 (ER) 2009.09 -

2.2 MZR-CD AWD 163KM
2.2 MZR-CD 173KM
2.2 MZR-CD AWD 185KM


 

MPV II (LW) 2002.07 -

2.0 DI 136KM


 

PREMACY (CP) 1999.10 -

2.0 TD 90KM
2.0 TD 101KM

 


 

 

 

 

UWAGA:

DATA W ZASTOSOWANIU OZNACZA LATA PRODUKCJI DANEGO MODELU AUTA, A NIE LATA ZASTOSOWANIA CZĘŚCI. PRODUCENCI W TYCH SAMYCH LATACH MOGLI STOSOWAĆ RÓŻNE CZĘŚCI. JEŻELI NIE JESTEŚ PEWIEN WYŚLIJ DO NAS E-MAIL Z ZAPYTANIEM ( PODAJĄC: MODEL, ROK, SILNIK, MOC, KOD SILNIKA ) SPRAWDZIMY, CZY CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO MODELU SAMOCHODU.


 

Przed dokonaniem zakupu, proszę o informację z dokładnymi danymi auta (model, rok, moc).


POTRZEBUJESZ PIERŚCIENI USZCZELNIAJĄCYCH WTRYSKIWACZY DO SWOJEGO AUTA ?

!!! NAPISZ LUB ZADZWOŃ !!!

 

35752142
724 037 924
marselius.pl@gmail.com
marselius.pl

50 1020 5558 1111 1846 1480 0077

List ekonomiczny 3 zł.

List priorytetowy 4 zł.

Polecony ekonomiczny 5 zł.

Polecony priorytetowy 6 zł.

20 zł.

27 zł. (pobranie)

20 zł.

27 zł. (pobranie)

PRZED DOKONANIEM ZAKUPU KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ ZE STRONĄ "O MNIE".

oferta nr 3442159478 | Zgłoś naruszenie zasad



podobne z archiwum